Факультативы

РАСКЛАД

факультатыўных заняткаў

 дзяржаўнай установы адукацыі “Блонская сярэдняя школа”

на ІІ паўгоддзе 2022/2023 навучальнага года

 

Назва

Клас

Колькасць гадзін

Прозвішча настаўніка

Дзень і час правядзення

паня-дзелак

аўторак

серада

чацвер

пятніца

 Вытокі роднай мовы 

1

1

 Малуха І.У.

 

 

 

 

13.00-13.35

2

1

 Майко І.Р.

13.10-13.55

 

 

 

 

 3 “А” 

1

 Емяльяненка Л.А.

8.00-8.45

 

 

 

 

 3 “Б” 

1

 Меджыдава Г.І.

 

8.00-8.45

 

 

 

 4“А” 

1

 Зуйкова Т.І.

14.10-14.50

 

 

 

 

 4 “Б” 

1

 Каробчыц Г.П.

 

 

 

 

8.00-8.45

 Матэматычная вясёлка 

1

2

Малуха І.У.

8.10-8.45

8.10-8.45

 

 

 

2

1

 Майко І.Р.

 

 

8.00-8.45

 

 

 Речевой этикет 

3“А”

1

 Емяльяненка Л.А.

 

 

8.00-8.45

 

 

3 “Б”

1

 Меджыдава Г.І.

8.00-8.45

 

 

 

 

4“А”

1

 Зуйкова Т.І.

 

 

 

13.10-13.50

 

4 “Б”

1

 Каробчыц Г.П.

 

 

8.00-8.45

 

 

 Практыкум па чытанню 

5”А”

1

 Дудзінская Н.В.

8.00-8.45

 

 

 

 

5 “Б”

1

 Засіменка М.К.

 

 

 

 

8.00-8.45

 Кладовая слов 

5“А”

1

 Кузнецова Н.В.

 

 

 

 

8.00-8.45

 Гуляем у футбол 

5“А”

1

 Шкатула С.А.

 

 

 

 

15.10-15.50

 Сцежкамі матэматыкі 

5 “Б”

1

 Яўсеева В.І.

 

 

 

 

14.10-14.50

 Валейбол

5 “Б”

1

 Драніцын М.Ю.

 

 

 

14.10-14.55

 

 Храмы, замкі і палацы Беларусі 

6

1

 Каханоўскі М.Г.

08.00-08.45

 

 

 

 

 Слова ў тэксце 

7

1

 Каробчыц Г.П.

 

8.00-8.45

 

 

 

 Фізіка вакол нас 

8

1

 Меркуль Н.В.

08.00-08.45

 

 

 

 

 Мой псіхалагічны дабрабыт і дапамога аднагодкам у крызіснай сітуацыі 

8

1

 Музіч Г.І.

 

15.10-15.55

 

 

 

 Вялікая Айчынная вайна савецкага народа (у кантэксце Другой сусветнай вайны) 

9

1

 Каханоўскі М.Г.

15.10-15.50

 

 

 

 

 Складаны сказ без складанасцей 

9

1

 Паддубоц-кая І.У.

 

 

 

 

15.10-15.55

 Абагульняючы факультатыўны курс па вучэбным прадмеце “Матэматыка” 

9

1

 Фінская А.І.

 

15.10-15.55

 

 

 

 Обобщающий курс (Русский язык) 

9

1

 Раманоўская А.М.

 

8.00-8.45

 

 

 

 Чарчэнне 

10

1

 Есіпёнак А.В.

 

 

 

 

08.00-08.45

 Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы 

11

1

 Паддубоцкая І.У.

 

8.00-8.45

 

 

 

 Элементы эстэтыкі ў матэматыцы 

11

1

 Фінская А.І.

8.00-8.45

 

 

 

 

 Русский язык в алгоритмах 

11

1

 Кузняцова Н.В.

 

 

08.00-08.45